Paralaksa tła

Przejażdżki
bryczkami

Wszystkim tym, którym nie uśmiecha się jazda w siodle, proponujemy przejażdżki bryczką. W ten sposób można miło spędzić czas, oddychając świeżym powietrzem, na dróżkach zielonych lasów.

Nasza stadnina znajduje się w miejscowości Pszczew, położonej zaledwie 15 km od Międzyrzecza, sąsiaduje bezpośrednio z Pszczewskim Parkiem Krajobrazowym, który jest jednym z największych leśnych kompleksów w tym regionie oraz atrakcyjnym miejscem spędzania wolnego czasu. Przebiegają przez niego szlaki konne, turystyczne, rowerowe oraz nordic walking, a także wyznaczone są ścieżki dydaktyczne. Jest to bardzo przyjemna forma odpoczynku i spędzania wolnego czasu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy może choć na chwilę zapomnieć o rzeczywistości i oddać się chwilom beztroskiej sielanki. Jeśli tylko dopisze piękna pogoda, dobre towarzystwo i poczucie humoru, mamy zapewniony uroczo spędzony czas, który można będzie długo wspominać.

Przejażdżki bryczką to także doskonała forma relaksu psychicznego i nasycenia się pięknem otaczającej Państwa przyrody. To także szansa na usłyszenie wielu ciekawych i zabawnych historii jeździeckich od powożącego. Przejażdżki takie uświetnią każdą imprezę okolicznościową , piknik czy ognisko.

Zapraszamy firmy, szkoły, grupy zorganizowane oraz klientów indywidualnych. Dysponujemy bryczką 8 osobową oraz wagonettą 18 osobową, które zaprzęgane są w parę pięknych, siwych klaczy. Jeśli warunki dopiszą, w zimowej aurze możemy zorganizować dla Państwa kuligi saniami konnymi.

 
CennikRezerwacjaFacebookAktualności