Paralaksa tła

Domek Rybaka

ze strefą SPA

Domek Rybaka jest idealnym miejscem dla gości ceniących sobie prywatność oraz chcących wypoczynku i oderwania się od codziennej rzeczywistości. Położony jest w południowej części Folwarku na wyspie zbiornika wodnego, pośród łąk i lasów, w niezwykle malowniczym miejscu, które idealnie oddaje piękno Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Do Domku Rybaka dostaniecie się Państwo przechodząc przez drewniany mostek.

Apartament znajduje się na piętrze w Domku Rybaka i komfortowo pomieści od 2 do 4 osób. Dla gości lubiących gotować do dyspozycji pozostaje w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Strefa Spa znajdująca się na parterze Domku Rybaka, to miejsce, gdzie goście mogą zrelaksować się w fińskiej saunie w stylu KELO wykonanej ze 100–letniego, pełno żywicznego drewna, nadającego wyjątkowy aromat oraz dużego jacuzzi. Nasza sauna opalana jest drewnem. Zażywając kąpieli w jacuzzi z widokiem na łąki i lasy, można przyjemnie i bez wychodzenia na dwór podziwiać uroki naszej okolicy o każdej porze roku. Szczęśliwcom uda się zobaczyć sarny, które upodobały sobie łąki Folwarku Pszczew.

Po skorzystaniu z masujących kąpieli, zrelaksowaniu ciała w suchej saunie oraz schłodzeniu się pod prysznicem lub dla odważnych w jeziorku, goście mogą zrelaksować się przy kominku. Chętni mogą skorzystać z masaży wykonywanych przez wykwalifikowaną kadrę.

Czyste powietrze, otaczająca zewsząd przyroda oraz Strefa SPA, wprowadzą Państwa w stan relaksu i ukojenia. Na pewno uda się Państwu odpocząć od pogoni dnia codziennego. Jest to idealne miejsce do wprowadzenia w życie tak potrzebnej nam w dzisiejszych czasach filozofii „Slow Life” – spokojnego życia.

Domek Rybaka ze Strefą SPA powstał dzięki prężnej działalności firmy Polaktiv Sp. z o.o.

Paralaksa tła
 

Rezerwuj online

CennikRezerwacjaFacebookAktualności