Gorzelnia

Folwark Pszczew to miejsce gdzie na próżno szukać dźwięku zatłoczonego miasta. Tu usłyszeć można szum drzew, dźwięk galopu i śpiew ptaków.

W otoczeniu malowniczego Pszczewskiego Parku Krajobrazowego, tylko 15 km od Międzyrzecza i trasy S3, znajduje się pięknie odrestaurowana Stara Gorzelnia z bazą noclegową oraz historyczny pałac wzniesiony w stylu neoklasycznym w połowie XIX wieku. Baza noclegowa to komfortowe i w pełni wyposażone apartamenty dwuosobowe oraz dwupoziomowe apartamenty cztero- i%nbsp;sześcioosobowe, wszystkie umeblowane w starym stylu. W budynku Starej Gorzelni znajduje się także sala bankietowo – szkoleniowa z zachowaną starą architekturą wnętrz, co stanowi o niewątpliwej niepowtarzalności tego miejsca.

Oprócz tego Folwark Pszczew dysponuje przepięknym plenerem, który jest wytchnieniem dla gości lubiących kontakt z naturą. Znajdująca się na terenie Folwarku Winnica nadaje temu miejscu niepowtarzalny charakter. Otaczający Folwark teren zielony sprawi, że każdy z gości będzie mógł zaczerpnąć wyjątkowej atmosfery płynącej z 200-letniej historii tego miejsca.

CennikRezerwacjaFacebookAktualności