Paralaksa tła

Imprezy
okolicznościowe

Folwark Pszczew jest urokliwym obiektem historycznym, gdzie otaczająca zewsząd przyroda oraz stylowa architektura sprawiają, że każdy czuje się tu wyjątkowo.

Szczególne okazje wymagają pięknej oprawy, która podkreśli ich wyjątkowość. Organizujemy przyjęcia rodzinne i imprezy okolicznościowe w pięknych wnętrzach Starej Gorzelni. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły tak, by wesela, komunie i inne uroczystości rodzinne celebrować niepowtarzalną atmosferą, stylowym wystrojem sali, elegancką dekoracją stołu oraz profesjonalną obsługą. Każda uroczystość rodzinna jest traktowana przez nas bardzo indywidualnie. Naszą ofertę przygotujemy tak, by spełnić Państwa oczekiwania. Ułożymy menu według Państwa oczekiwań i propozycji lub zaproponujemy autorskie menu skomponowane przez naszego kucharza.

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną, stylową salą o powierzchni 110 m2, do której przylega oranżeria o powierzchni 40 m2 z widokiem na przylegający do Folwarku Pszczewski Park Krajobrazowy. W sali tej możemy w komfortowych warunkach zorganizować imprezę dla 60 osób. Do organizacji imprez powyżej 60 osób zaadoptowaliśmy budynek Hali Sportowej. Możemy tam zorganizować imprezy nawet do 250 osób. Wnętrze sali zostało udekorowane tak, by nie przypominało hali sportowej i idealnie nadawało się na wnętrza sali balowej. Okrągłe stoły, piękne krzesła, stylowe żyrandole oraz dekoracje nadają temu miejscu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Oprócz tego Folwark Pszczew dysponuje przepięknym plenerem, który jest wytchnieniem dla gości. Znajdująca się na terenie Folwarku Winnica nadaje temu miejscu niepowtarzalny klimat. Otaczający Folwark teren zielony sprawi, że każdy z gości będzie mógł zaczerpnąć wyjątkowej atmosfery płynącej z 200-letniej historii tego miejsca.

CennikRezerwacjaFacebookAktualności