Paralaksa tła

Konferencje
i szkolenia
Doskonale zaplanowane imprezy integracyjne dla firm w województwie lubuskim

Wciąż szukasz wyjątkowego miejsca do organizacji konferencji czy szkolenia?
Potrzebujesz ciszy i spokoju do pracy w otoczeniu natury?
Myślisz o integracji swojego zespołu?
Jesteś znudzony wielkomiejskim stylem?

Zapraszamy do Folwarku Pszczew, który łączy tradycję i współczesność w naturalnym otoczeniu malowniczych pól i lasów Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Przeniesiemy Państwa do innego, spokojniejszego świata z możliwością szybkiego powrotu do cywilizacji. Gwarantujemy doskonałe warunki do pracy i relaksu w odrestaurowanych, stylowych wnętrzach, profesjonalną obsługę oraz wyśmienitą kuchnię. Nasze doświadczenie oraz posiadane zaplecze jest gwarancją najwyższej jakości usług oraz satysfakcji klientów.

Dysponujemy klimatyzowaną, stylową salą o powierzchni 110 m2, do której przylega oranżeria o powierzchni 40 m2. Roztacza się z niej widok na przylegający do Folwarku Pszczewski Park Krajobrazowy. W naszej sali konferencyjnej, w komfortowych warunkach możemy przeprowadzić szkolenie czy konferencję dla 80 osób.

Sala wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt multimedialny: projektor wraz z ekranem projekcyjnym, odtwarzacz DVD, nagłośnienie wraz z mikrofonami bezprzewodowymi. W budynku Starej Gorzelni dostępny jest także bezpłatny i szybki internet bezprzewodowy.

Zaufało nam wielu klientów ze świata biznesu, nauki oraz polityki. Reprezentując lubuskie tradycje, jesteśmy chętnie odwiedzanym obiektem przez gości zagranicznych, którzy mają szansę poczuć tutaj atmosferę regionu - stylową architekturę i smak tradycyjnej polskiej kuchni, a to wszystko w otoczeniu malowniczych pejzaży w tle.
Folwark Pszczew oferuje Państwu kompleksową obsługę szkoleń, spotkań, seminariów, prezentacji i konferencji.

Zapewniamy:

CennikRezerwacjaFacebookAktualności