Paralaksa tła

Spływy
kajakowe

Jeśli brak Ci czasu by spędzić na wodzie cały tydzień, przyjedź choć na weekend. Nasze spływy weekendowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Spływy weekendowe na każdej trasie odbywają się według tej samej, sprawdzonej formuły. Do pokonania jest też podobna ilość kilometrów. Trasy różnią się minimalnie stopniem trudności.

Spływy weekendowe nie wymagają brania urlopu, w piątek można się stawić nad rzeką o dowolnej porze. Większość uczestników przyjeżdża wieczorem, po pracy. Wtedy również pojawia się nasza kadra i nasz sprzęt. Płyniemy w sobotę i niedzielę, bagaże jadą brzegiem do następnego biwaku. Rozbijamy namioty, rozpalamy ognisko i cieszymy się wypoczynkiem na łonie natury.

Nasze weekendowe spływy kajakowe są zorganizowanymi imprezami turystycznymi. Na taką kajakową wycieczkę można przyjechać samemu lub z grupą znajomych. Naszym gościom, oprócz spływów zorganizowanych umożliwiamy również spływy indywidualne, w których to sami decydują o doborze sprzętu, trasy i terminu spływu.


Szlaki kajakowe
• Zbąszyń - Międzyrzecz
Szlak ten prowadzi rzeką Obrą, w większości przez teren PPK i jego otuliny. Na obszarze Parku rzeka Obra przepływa kolejno przez jeziora: Lutolskie, Młyńskie, Wielkie i Rybojadzkie. Uwaga! Ponieważ szlak ten prowadzi przez rezerwat ornitologiczny Jezioro Wielkie, na tym odcinku jest on dostępny tylko w okresie od 15 lipca do końca sierpnia.

• Rybojady - Jezioro Chłop
Szlak ten wytyczono wyłącznie na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego i prowadzi on z jez. Rybojadzkiego, poprzez jezioro Wędromierz do jeziora Chłop.

CennikRezerwacjaFacebookAktualności