Paralaksa tła

Amfibia
Argo

amfibia-1

Jazda po piaszczystych wydmach, jeziorach, błocie i śniegu…Gwarancja bezpieczeństwa i dobrej zabawy.

Amfibia to pojazd typu ATV (All-Terrain Vehicle), służy do przemieszczania się w każdego rodzaju terenie. Poradzi sobie na nieutwardzonych drogach, duktach leśnych, bagnach, podmokłych terenach, piaszczystych wydmach, błocie, śniegu, stokach narciarskich, jak i również  na rozlewiskach rzek, jeziorach, stawach, czy wolnych rzekach.
Do prowadzenia pojazdu nie potrzeba żadnych specjalnych uprawnień.
Argo skręca jak czołg
To, co wyróżnia amfibię od innych pojazdów kołowych to napęd, który przenoszony jest łańcuchami na wszystkie osiem kół. Pojazdy nie mają kół skrętnych, znanych z klasycznych pojazdów 4x4. Skręt polega na zahamowaniu czterech kół po jednej stronie pojazdu. Hamulec zaciska klocki hamulcowe  na tarczy, napęd jest więc mechanicznie ograniczany. Dzięki temu pojazd z napędem 8x8 jest bardzo zwrotny: zawraca dosłownie w miejscu, co w terenie jest bardzo praktyczne i przy okazji daje dodatkową zabawę.
Łatwe sterowanie
Prosty teren amfibia pokonuje z prędkością ok. 35 km/h, co w terenie wcale tak małą prędkością nie jest. Jest bardzo łatwy w prowadzeniu. Wystarczy kilka minut nauki jazdy. Sterowanie pojazdem jest specyficzne: są tylko dwa biegi do przodu i jeden do tyłu. Zamontowana kierownica podobna jest do tej znanej z motocykli. W rączce z prawej strony jest gaz, przy drugiej rączce jest hamulec, taki, jak w rowerze. Wszystko jest ograniczone do minimum, przez co kierowanie jest proste i można skupić całą uwagę na pokonywaniu przeszkód. Podobnie pojazdem steruje się w wodzie: bez włączania dodatkowych napędów, przycisków, dźwigni i innych przełączników.
Bezpieczne pływanie
Amfibia napędzana jest poprzez bieżnik na oponach. Pływa z czterema pasażerami z prędkością 4-5 km/h. Przy większym załadunku jest potrzebny klasyczny silnik zaburtowy, znany z typowych łodzi. Konstrukcja pojazdu jest tak prosta, że złośliwi śmieją się, iż jest to po prostu wanna z kołami. Poziom wody na zewnątrz pojazdu przy pełnym obciążeniu nie przekroczy specjalnie wzmocnionej linii brzegowej na burcie. Specjalny profil kadłuba powoduje, że woda omywa pojazd i nie wlewa się do środka. Poza tym amfibia jest bardzo lekka: waży 570 kg. Jest wykonana z tworzywa sztucznego, ma podwójny pancerz od spodu. Jest również wyposażone w pompę zenzową, więc każda ilość wody wewnątrz pojazdu jest usuwana mechanicznie poprzez włączenie odpowiedniego przycisku. Nie pozostaje nic innego, jak tylko spróbować…
paintball-1

Chciałbyś przeżyć niezwykłą przygodę? Szukasz rozrywki innej niż do tej pory? Właśnie po to przygotowaliśmy pole paintballowe w Folwarku Pszczew. Stworzyliśmy je z myślą o osobach, które przede wszystkim szukają rewelacyjnej zabawy. Paintball da Ci możliwość wykazania się oraz spędzenia wolnego czasu bardzo aktywnie. Wybierz się na paintball do Folwarku Pszczew z przyjaciółmi i urządźcie zawody. Takie współzawodnictwo na pewno Wam się spodoba. Nasze przygotowane do gry w paintball rozległe pole, z niezliczoną ilością przeszkód naturalnych jak i sztucznych, da Ci możliwość wykazania swoich umiejętności fizycznych, ale również strategicznych. Pozwól sobie na chwilę relaksu i aktywnego odpoczynku.

Paintball jest sportem, w którym nie liczy się wiek, zawód, płeć czy styl życia. Najważniejsza jest: inteligencja, szybkość myślenia, zdecydowanie oraz determinacja. Jako doświadczeni organizatorzy tego typu gier, dysponujemy profesjonalną obsługą jak również profesjonalnym sprzętem. Nasza wykwalifikowana załoga, uwzględniając indywidualne preferencje uczestników rozgrywki, w odpowiedni sposób dobierze scenariusz gry tak by był przede wszystkim bezpieczny oraz sprawił jak najwięcej frajdy.

Paintball

Quady

quady-1

Jazda quadem będzie idealnym atrakcją dla wszystkich żądnych emocji i niezapomnianych wrażeń, bez względu na ich płeć czy wiek. Quady to fantastyczny sposób na spędzanie wolnego na świeżym powietrzu. Jest to również wspaniała forma aktywności fizycznej. Być może jedna przejażdżka tą imponującą maszyną stanie się początkiem wspaniałej pasji, którą z przyjemnością będziecie rozwijać przez lata? Do realizacji marzeń nie potrzeba wiele, wystarczy tylko pełen mocy quad i dzikie tereny, naturalnie ukształtowane przez przyrodę. Quady to wspaniały sposób na zwiedzanie pięknej okolicy Folwarku Pszczew.

IDEALNY PREZENT DLA PARY LUB GRUPY
Wyprawy off-road to jeden z tych prezentów, które lepiej realizować w parze lub w grupie 4 osób. To sprawia, że jest to idealny prezent ślubny lub pomysł na wieczór kawalerski czy urodziny. Dobrymi emocjami warto się dzielić, bo wtedy radości i zabawy jest jeszcze więcej.

WEEKEND NA BEZDROŻACH
Weekend w Folwarku Pszczew może być idealnym połączeniem rozrywki i odpoczynku, adrenaliny i odprężenia. To idealny kompromis dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie, a równocześnie marzą o relaksującym weekendzie w pięknym miejscu. Podczas realizacji ten dynamiczny czterokołowiec będzie należał do Ciebie, a o Twoje bezpieczeństwo zadba instruktor, który wyposaży Cię w odpowiednią wiedzę i zadba o Twoje bezpieczeństwo. Gdy po krótkim przeszkoleniu będziesz już gotowy uruchomisz pojazd i oddasz się terenowej przygodzie.
W naszych garażach czekają na Państwa dwa quady przeprawowe Polaris 500 cm³,

UWAGA! Oferta dla osób pełnoletnich i posiadających prawo jazdy kat. B.

CennikRezerwacjaFacebookAktualności