Paralaksa tła

Pokoje

Na terenie Folwarku Pszczew znajduje się odrestaurowany budynek starej gorzelni stanowiący bazę noclegową dla turystów, uczestników szkoleń czy gości weselnych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy stylowo wykończone i umeblowane, komfortowe apartamenty, także dwupoziomowe, wyposażone w telewizory LCD. Każdy z nich jest jasny, przytulny i ciepły. Wszystkie meble są drewniane i tworzą przyjazną, domową aurę. Widok za oknem uszczęśliwi każdego miłośnika przyrody. Łazienki wyposażone są w umywalkę, prysznic lub wannę oraz toaletę. Na życzenie gości zaaranżujemy dostawkę.

Dla gości, którzy lubią sami gotować dostępna jest w pełni wyposażona, przestronna kuchnia. Obok znajduje się jadalnia, a wszystko to w otoczeniu wnętrz odrestaurowanej gorzelni.

Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych gościach naszego obiektu, dla których przygotowaliśmy kącik pełen rozmaitych zabawek, książek oraz gier planszowych. Na terenie obiektu znajduje się wspaniały plac zabaw ze zjeżdżalniami, piaskownicą, domkami i trampoliną. Dla wygody i bezpieczeństwa Państwa pociech zapewniamy także krzesełko do karmienia oraz leżaczek.

Dla gości ceniących sobie prywatność, do dyspozycji pozostawiamy Apartament w Domku Rybaka ze Strefą SPA który znajduje się na wyspie przy folwarku. Prowadzi do niego stylowy, drewniany mostek.

Na terenie całego obiektu można korzystać z darmowego, bezprzewodowego internetu.

Paralaksa tła
 

Rezerwuj online

CennikRezerwacjaFacebookAktualności