Paralaksa tła

Wycieczki
rowerowe

Najbardziej zdrowym, a jednocześnie nieszkodliwym dla człowieka i środowiska jest spędzanie wolnego czasu na rowerze. Jazda nim utrzymuje i poprawia kondycję.

Wycieczki rowerowe, to niepowtarzalna okazja do przyjrzenia się Pszczewskiemu Parkowi Krajobrazowemu z nieco innej perspektywy. Poruszając się na dwóch kółkach, zobaczymy więcej, niż podczas pieszych wypraw. Wykorzystując ten środek transportu dotrzecie do najciekawszych zakątków. Zapraszamy tych, dla których rower to środek codziennego transportu, ale także i tych, którzy na dwóch kółkach jeżdżą tylko od święta. Stopień trudności dostosować można do możliwości i potrzeb uczestników – dlatego zapraszamy do nas także rodziny z dziećmi.

Zainteresowanym tego typu atrakcjami zapraszamy do Folwarku Pszczew zarówno ze swoim własnym sprzętem, jak również tych którzy wypożyczą rowery u nas. Do zwiedzania proponujemy wyznaczone i oznakowane trasy. W tym celu współpracujemy z Fundacją Portal Rowerowy, która testuje trasy wokół Pszczewa i stanowi dla nas źródło informacji dotyczących „nowinek” rowerowych.

Dla zwiedzenia Pszczewskiego Parku Krajobrazowego wyznaczono między innymi 3 malownicze trasy rowerowe, których opisy znajdziecie Państwo poniżej.

CennikRezerwacjaFacebookAktualności