Paralaksa tła

Wyjątkowa
sala weselna

Zaplanuj z nami swoje wymarzone wesele
Sala Weselna Lubuskie

sala weselna lubuskie, wesele lubuskie, przyjęcia weselne lubuskie, lokal na wesele lubuskie, sala na wesele lubuskie, sala lubuskie, przyjęcia lubuskie

Zaczyna się od dwojga zakochanych ludzi – Narzeczonych planujących zawarcie związku małżeńskiego… Pragną, by tego szczególnego dnia wszystko było wyjątkowe i niepowtarzalne. Dlatego, serdecznie zachęcamy, aby ten niepowtarzalny i jeden z najwspanialszych dni Państwa życia – dzień zaślubin zwieńczony został wspaniałym przyjęciem weselnym kompleksowo przygotowanym w Folwarku Pszczew.

To co z pewnością nas wyróżnia to usytuowanie. Ośrodek bowiem położony jest na wsi w otoczeniu Pszczewskiego Parku Krajobrazowego w odległości około 60 km od dużych miast (Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Poznań). Do Państwa dyspozycji jest niezwykle klimatyczna Sala Bankietowa w piwnicach Starej Gorzelni o powierzchni 150 m2, w której w komfortowych warunkach ugościmy do 60 osób. Mamy również możliwość zorganizowania przyjęcia do 200 osób w specjalnie przygotowanej do tego celu hali sportowej.

Na Nowożeńców czeka nocleg w eleganckim apartamencie w Domku Rybaka ze Strefą SPA, który usytuowany jest na wyspie. Gościom zapewniamy nocleg w apartamentach Starej Gorzelni. Gwarantujemy, że przyjęcie weselne w Folwarku Pszczew zorganizowane przy współpracy z naszymi specjalistami, dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

Tego dnia to Wy – drodzy Państwo Młodzi jesteście najważniejsi, a my postaramy się, aby przyjęcie w tym szczególnym dniu zorganizowane zostało perfekcyjnie i pozostało długo w Waszej pamięci.
Gorąco zachęcamy do kontaktu oraz wizyty w Folwarku Pszczew, podczas której pokażemy Państwu Folwark, jak również poznamy Państwa marzenia dotyczące tego szczególnego dnia. Dopiero wtedy będziemy mogli „uszyć na miarę” wyjątkową ofertę.

W sprawach umówienia wizyty, rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

CennikRezerwacjaFacebookAktualności