Paralaksa tła

Strefa
SPA

Czyste powietrze, otaczająca zewsząd przyroda oraz Strefa SPA w Domku Rybaka na wyspie, wprowadzą Państwa w stan relaksu i ukojenia. Na pewno uda się Państwu odpocząć od pogoni dnia codziennego. Jest to idealne miejsce do wprowadzenia w życie tak potrzebnej nam w dzisiejszych czasach filozofii „Slow Life” – spokojnego życia. Żyjemy w ciągłym pośpiechu: nie ma czasu, nie dziś, później – powtarzamy kilka razy dziennie. Życie przecieka nam przez palce, bo nie mamy kiedy się nim tak naprawdę cieszyć, docenić jego wartości.
Strefa SPA znajdująca się w Domku Rybaka, jest idealnym miejscem dla gości ceniących sobie prywatność oraz chcących wypoczynku i oderwania się od codziennej rzeczywistości. Położony jest w południowej części Folwarku na wyspie zbiornika wodnego, pośród łąk i lasów, w niezwykle malowniczym miejscu, które idealnie oddaje piękno Pszczewskiego Parku Krajobrazowego.
Do Domku Rybaka dostaniecie się Państwo przechodząc przez drewniany mostek. Znajdujący się nad Strefą SPA Apartament, komfortowo pomieści od 2 do 4 osób. Dla gości lubiących gotować do dyspozycji pozostaje w pełni wyposażony aneks kuchenny.

Strefa Spa to miejsce, gdzie goście mogą zrelaksować się w fińskiej saunie w stylu KELO wykonanej ze 100 - letniego pełnożywicznego drewna, nadającego wyjątkowy aromat oraz dużego jacuzzi. Zażywając kąpieli w jacuzzi z widokiem na łąki i lasy, można przyjemnie i bez wychodzenia na dwór podziwiać uroki naszej okolicy o każdej porze roku. Nasza sauna opalana jest drewnem, co powoduje że ciepło jest jak najbardziej naturalne.

Po skorzystaniu z masujących kąpieli, zrelaksowaniu ciała w suchej saunie oraz schłodzeniu się pod prysznicem lub dla odważnych w jeziorku, możecie Państwo zrelaksować się przy kominku. Dla bardziej wymagających gości zapewniamy możliwość skorzystania z masaży wykonywanych przez wykwalifikowaną kadrę.

Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie całego ciała sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Masaż klasyczny pomaga w usuwaniu toksyn rozluźnia, dotlenia i rozgrzewa mięśnie. Jego główne działania to łagodzenie takich dolegliwości, jak: bóle pleców, karku, mięśni, obrzęki, pobudza krążenie. Masaż klasyczny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Domek Rybaka ze Strefą SPA powstał dzięki prężnej działalności firmy Polaktiv Sp. z o.o.

CennikRezerwacjaFacebookAktualności