Paralaksa tła

Zaplanuj
wesele

Zaczyna się od dwojga zakochanych ludzi – Narzeczonych planujących zawarcie związku małżeńskiego… Pragną, by tego szczególnego dnia wszystko było wyjątkowe i niepowtarzalne. Dlatego, serdecznie zachęcamy, aby ten niepowtarzalny i jeden z najwspanialszych dni Państwa życia – dzień zaślubin zwieńczony został wspaniałym przyjęciem weselnym kompleksowo przygotowanym w Folwarku Pszczew.

To co z pewnością nas wyróżnia to usytuowanie. Ośrodek bowiem położony jest na wsi w otoczeniu Pszczewskiego Parku Krajobrazowego w odległości około 60 km od dużych miast (Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Poznań). Do Państwa dyspozycji jest niezwykle klimatyczna Sala Bankietowa w piwnicach Starej Gorzelni o powierzchni 150 m2, w której w komfortowych warunkach ugościmy do 60 osób. Mamy również możliwość zorganizowania przyjęcia do 200 osób w specjalnie przygotowanej do tego celu hali sportowej.

Na Nowożeńców czeka nocleg w eleganckim apartamencie w Domku Rybaka ze Strefą SPA, który usytuowany jest na wyspie. Gościom zapewniamy nocleg w apartamentach Starej Gorzelni. Gwarantujemy, że przyjęcie weselne w Folwarku Pszczew zorganizowane przy współpracy z naszymi specjalistami, dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń.

Tego dnia to Wy – drodzy Państwo Młodzi jesteście najważniejsi, a my postaramy się, aby przyjęcie w tym szczególnym dniu zorganizowane zostało perfekcyjnie i pozostało długo w Waszej pamięci.
Gorąco zachęcamy do kontaktu oraz wizyty w Folwarku Pszczew, podczas której pokażemy Państwu Folwark, jak również poznamy Państwa marzenia dotyczące tego szczególnego dnia. Dopiero wtedy będziemy mogli „uszyć na miarę” wyjątkową ofertę.

W sprawach umówienia wizyty, rezerwacji terminu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 
CennikRezerwacjaFacebookAktualności