Imprezy okolicznościowe

Folwark Pszczew jest urokliwym obiektem historycznym, gdzie otaczająca zewsząd przyroda oraz stylowa architektura sprawiają, że każdy czuje się tu wyjątkowo.

Szczególne okazje wymagają pięknej oprawy, która podkreśli ich wyjątkowość. Organizujemy przyjęcia rodzinne i imprezy okolicznościowe w pięknych wnętrzach Starej Gorzelni. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły tak, by wesela, komunie i inne uroczystości rodzinne celebrować niepowtarzalną atmosferą, stylowym wystrojem sali, elegancką dekoracją stołu oraz profesjonalną obsługą. Każda uroczystość rodzinna jest traktowana przez nas bardzo indywidualnie. Naszą ofertę przygotujemy tak, by spełnić Państwa oczekiwania. Ułożymy menu według Państwa oczekiwań i propozycji lub zaproponujemy autorskie menu skomponowane przez naszego kucharza.

Sala „Stara Gorzelnia”

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną, stylową salą o powierzchni 110 m2, do której przylega oranżeria o powierzchni 40 m2 z widokiem na przylegający do Folwarku Pszczewski Park Krajobrazowy. W sali tej możemy w komfortowych warunkach zorganizować imprezę dla 60 osób.

Sala „Weselno-Bankietowa”

Do organizacji imprez powyżej 60 osób zapraszamy do nowo wybudowanej Sali weselno-bankietowej w której możemy zorganizować imprezy nawet do 250 osób. Wnętrze sali zostało urządzone w ciepłym klasycznym wystroju, nadając wyjątkowy urok i elegancję. Okrągłe stoły, ozdobne krzesła, stylowe żyrandole, piękna dekoracyjna więźba dachowa, własny bar oraz okolicznościowe dekoracje nadają temu miejscu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, jakiego nie znajdą Państwo nigdzie w okolicy.

Oprócz tego Folwark Pszczew dysponuje przepięknym plenerem, który jest wytchnieniem dla naszych gości. Znajdująca się na terenie Folwarku Winnica nadaje temu miejscu niepowtarzalny klimat. Otaczający Folwark teren zielony sprawi, że każdy z gości będzie mógł zaczerpnąć wyjątkowej atmosfery płynącej z 200-letniej historii tego miejsca.